waluta:
Polska

Dostawa towaru

Wysyłki polisa

Oferujemy szybką wysyłkę na całym świecie. Zapraszamy do pobierania takiej strony i powiedzieć swoim znajomym i rodzinie, szczęśliwy zakupy!

1. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem natychmiast uzyskany. Jeśli nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem, prosimy o natychmiastowy kontakt.

2. Prosimy o potwierdzenie adresu wysyłki zanim zapłacisz, jesteś najlepiej zostawić numer telefonu do kontaktu. Proszę podać poprawny adres e-mail i sprawdzić e-maile po aby zobaczyć czy zaktualizowane informacje nabyte.

3. Rzeczy wysyłają zazwyczaj w ciągu 12-24 godzin po zapłaty został zweryfikowany (sob-niedz i większość świąt państwowych wyłączone).

4. Zazwyczaj używamy DHL, EMS, UPS lub FedEx dostarczyć swoje przedmioty bezpośrednio do domu, upewnij się, że jesteś w domu, kiedy pakiet dotarł do drzwi.

5. Jak tylko wysyłamy pakiet, wyślemy ci tropi liczbę jak tylko jest to możliwe. Pakiet czas tranzytu trwa zazwyczaj od 5 do 10 dni roboczych, w zależności od przeznaczenia, święta i czynników. Poza kontrolą usług pocztowych Jeśli masz trochę opóźnienia, proszę być bardziej cierpliwy. Dzięki wsparciu dla nas.

Policy Exchange

1. Dopuszczamy tylko kompletny zwrot pieniędzy za przedmioty, że problemy, które nas.

2. Akceptujemy wymiany na niewłaściwy rozmiar lub kolor w ciągu 10 dni od pierwotnej daty wysyłki posortowane. Proszę skontaktować się z nami za pomocą identyfikatora zlecenia i danych zamówienia, które może pomóc. Odpowiedź teraz!

3. Musisz kontakt przed wracać rzeczy, będziemy dawać właściwy adres zwrotny. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie i. e. nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone z powrotem do Ciebie.

4. Nie pokrywamy koszt wysyłki wymiany, będzie odpowiedzialny za powrót i na wysyłce wysyłki dla wysyłać wymieniane rzeczy z powrotem do Ciebie. Zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania przedmiotów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy być odpowiedzialne za utratę przesyłek. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie podlegają zwrotowi.

5. Proszę napisz do nas tropi liczbę po wysłaniu pakietu.

Powrotna polisa

1. Tylko akceptuje powrót do pozycji pozwalają problemów, które nam nadzieję zrozumienie.

2. Można wybrać produkty dla pełnego zwrotu (minus koszty wysyłki), jeśli. Nieotwarte iw chodliwy warunek pozwolenia na poniższy adres

3. zwrotny e-mail do nas z adresu wysyłkowego przed wysłaniem przedmiotów i daj nam znać, jakie produkty wrócisz. Należy upewnić się, że produkty są bezpieczne i bezpiecznie zapakowane. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za towary, które zostały utracone w trakcie powrotnego lub ulec uszkodzeniu. Dlatego prosimy was prosić o pokwitowaniu gdy produkty za pośrednictwem poczty powrotem. Po otrzymaniu przedmiotów, zwrot w ciągu 14 dni będzie Aktywnego.

4. Towar musi być zwrócony w ciągu 7 dni od daty otrzymania-niezużytych i zawierać wszystkie oryginalne opakowanie i etykiety są zwracane. Jesteśmy oryginalna metoda płatności bez 20% opłaty Zarybianie / obsługi, koszty opłaty manipulacyjnej i wysyłki są koszty nas nie do kredytów zwrotowi. Wszystkie koszty wysyłki związane ze zwrotem towaru ponosi odpowiedzialność za konsumenta.